The Garrison - Blogový príspevok Kúpa svadobného obleku online

Kúpa pánskeho obleku online

Online kúpa pánskeho obleku je dnes ľahšia ako kedykoľvek predtým. Aj keď si môžete vymyslieť všelijaké dôvody, prečo ísť do obchodu. Radi vám poskytneme rady a tipy, ako ľahko uskutočniť nákup obleku online a predovšetkým ako z toho urobiť príjemný zážitok!

Svadobný oblek alebo obchodný oblek?

Akúkoľvek príležitosť máte, na nákup obleku online je vždy spôsob, ako z neho urobiť príjemný zážitok. Existuje mnoho príkladov ľudí, ktorí už zažili výhody online objednávania oblekov a sami mali rovnako príjemnú skúsenosť pri kúpe obleku online, ako pri nákupe v obchode.

 

Prečo sú ľudia takí spokojní?

Vyššie uvidíte recenzie na Trustpilot od ľudí, ktorí boli skutočne prekvapení ľahkosťou online objednávania.

My robíme nákup pánskeho obleku online oveľa jednoduchším. Na TheGarrison.nl si ľahko môžete vypočítať svoju veľkosť pomocou veľkostnej tabuľky a ak veľkosť nie je správna, môžete ju bezplatne vrátiť a získať inú veľkosť cez naše návratové centrum.

Často sa táto veľkosť presne zhoduje s veľkosťou, ktorú potrebujete, ale pretože nie každý má rovnakú postavu, môže sa stať, že oblek bude o jeden veľkosti príliš veľký alebo malý.

Čo ak môj oblek nesedí?

Ak váš oblek nesedí, môžete urobiť 2 veci, aby ste problém vyriešili.

  1. Nečakať oblek od krajčíra: Pánsky oblek niekedy nesedí presne tak, ako by ste chceli. Ak je oblek trochu voľný na niektorých miestach, je rozumné dať sa o tom informovať krajčírom. Pri každej zásielke od TheGarrison.nl je priložený formulár s QR kódom. Keď ho naskenujete telefónom, na svojom telefóne sa objavia najlepší krajčíri vo vašom okolí. Nechajte sa krajčírom poradiť a ukážte mu oblek. Často ho dokáže dokonale prispôsobiť a získať tak oblek na mieru za nízku cenu. 😉
  2. Bezplatné vrátenie cez naše návratové centrum: Pomocou návratového portálu môžete uviesť, či chcete vymeniť za inú veľkosť, získať späť peniaze alebo získať poukážku. Môžete to uviesť pre každý položku. Preto môžete vymeniť jednu položku a za inú získať peniaze. Výhodou tohto systému je, že nemusíte znova vykonávať objednávku, ale keď sa vráti tovar, ihneď vám bude zaslaná menšia alebo väčšia veľkosť. Môžete mať niekedy novú veľkosť doma už o 2 dni bez ďalších nákladov na dopravu alebo vrátenie.

 

Tipy na online nákup svadobného obleku

Či sa chystáte na svadbu a chcete si kúpiť svadobný oblek? Potom si chcete z toho určite urobiť príjemný zážitok. Svoj svadobný oblek si vybrať spolu s otcom alebo s priateľmi je vždy skvelý zážitok. Idete do obchodu a váš otec alebo priatelia sú v obchode a sledujú, ktorý svadobný oblek najlepšie vyhovuje vám.

Ale čo ak to skúsime úplne inak. Žiadna návšteva obchodu s chlapcami. Ale úžasný zážitok pre gentlemana!

Organizujte večer Suitup pre gentlemanov!

Večer Suitup pre gentlemanov je skvelé na zorganizovanie ako ženích. Ale určite aj pre skupinu priateľov ženícha.

Takže ak máte radi skutočný večer pre chlapcov, radi vám pomôžeme, aby ste to zorganizovali úplne inak! Žiadna návšteva obchodu s chlapcami. Ale večer, ktorý si budete žiadať ženích spolu s otcom alebo/ a priateľmi ešte dlho pamätať.

Pošlite budúcej neveste večer von s ženami a zariadte si to na skutočný gentlemens corner, objednajte si pár dobrých fliaš whisky alebo pár dobrých špeciálnych pív a samozrejme pár nádherných oblekov. Pretože ak si na TheGarrison.nl môžete vrátiť, čo nechcete, môžete si objednať obleky, ktoré sa vám páčia, a ponechať si len to, čo vám vyhovuje!

Takže si môžete objednať viac pánskych oblekov, kravát, hodiniek a podobne a vybrať si perfektný outfit.​​​

Kúpa pánskeho obleku online

Tipy na organizáciu večera Suitup

  1. Vypočítajte si veľkosť alebo veľkosti pomocou veľkostného poradenstva
  2. Objednajte si obleky v kombinovanom balíčku so 15% zľavou s kódom zľavy "COMBIDEAL" minimálne 4 obleky.
  3. Poobstarajte si peknú výzdobu alebo nechajte ju zabezpečiť. (Tip: Peakyhats.nl)
  4. Eventuálne si objednajte dobré whisky a doutníky.
  5. Zaistiť si voľný deň nasledujúci deň. 😉

Výhody objednávania obchodného obleku online

Ak sa však rozhodnete pre obchodný oblek, môžete z online objednávania získať veľa výhod. Môžete totiž ušetriť veľa času objednávaním svojich obchodných oblekov online. Cenný čas, počas ktorého môžete vykonať veľa práce. Nemusíte ísť do obchodu. Neplatíte parkovacie poplatky a môžete si ho dokonca nechať doručiť do kancelárie.

Okrem toho, ak máte dostatok času na návštevu obchodu, je kúpa pánskeho obleku online veľmi dobrá voľba.