The Garrison - Blogový príspevok Objednaj si pánsky oblek ako šéf!

Objednaj si pánsky oblek ako šéf!

Ako sa na tento Vianoce oblečieš na večeru? Zostaneš v pyžame alebo si vyberieš skutočne špičkový outfit?

Outfit ako Thomas Shelby z Peaky Blinders? Alebo dávaš prednosť pánskemu obleku ako Harvey Specter zo série Suits? Nech sa rozhodneš akokoľvek, jedno je isté. Máš štýl!

Ale ako si vybrať vhodný oblek v roku 2020. V roku plnom pravidiel o ochrane pred koronavírusom a rúškami... Čo občas znamená, že radšej nechodíte do obchodu. Jedni, aby ste zabránili šíreniu, druhí preto, že sú tieto pravidlá unavení... Tak či onak, niekedy je jednoduchšie objednať si svoj Vianočný outfit online a bez námahy si ho vyskúšať doma.

Objednať pánsky oblek online

Našťastie žijeme momentálne v roku 2020, kde objednávanie online je zlatá možnosť. Avšak stále existujú mnohé otázky týkajúce sa online objednávania pánskych oblekov.

V TheGarrison sme úplne zameraní na online a každý deň sa snažíme zlepšiť naše služby, aj napriek priemernému hodnoteniu 9,6 na trustpilot. Doteraz sme pomohli viac ako 6000 spokojným zákazníkom s dokonalým pánskym oblekom bez fyzického obchodu, kde by ste mohli vyskúšať, a radi vám vysvetlíme, na čo by ste mali dbať pri objednávaní obleka online.

Kvalitný a rýchly zákaznícky servis

Keď si chystáte objednať trojdielny pánsky oblek, dúfate, že sa vám hneď na prvýkrát dobre hodí. Vo veľa internetových obchodoch musíte použiť mierku, aby ste zistili svoju veľkosť. Dokonca aj potom to nie je vždy dokonalé. Preto je dôležité, aby zákaznícky servis rýchlo a správne reagoval, ak váš oblek nebude úplne taký, ako ste si predstavovali.

Rada pri veľkostiach oblekov

Mnohé pánske obleky sa predávajú v konfekčných veľkostiach. Krása konfekčných veľkostí spočíva v tom, že sa dajú ľahko vypočítať pomocou vašej výšky a hmotnosti. Preto sme vyvinuli nástroj na meranie, s ktorým to môžete ľahko urobiť. Pretože keď idete objednať pánsky oblek online. Je to úžasné, ak rýchlo zistíte, na čo máte nárok. Pozrite si naše pánske obleky a kliknite na tlačidlo „Vypočítať veľkosť“, aby ste zistili, aká je vaša veľkosť.