The Garrison - Blogový príspevok Kostýmy, ktoré sa hodia k The Great Gatsby

Kostýmy, ktoré sa hodia k The Great Gatsby

Kostýmy hodiace sa k The Great Gatsby

Román „The Great Gatsby“ bol napísaný americkým autorom F. Scottom Fitzgeraldom. V lete roku 1922, počas obdobia prohibície, sa odohráva príbeh okolo pána Gatsbyho. Pre mnohých stále táto obdobie pôsobí ako fantázia a určite štýl obliekania je stále považovaný za štýlový a šikovný. Určite s ním môžete urobiť dobrý dojem, ak si vyberiete oblečenie, ktoré v určitej miere odkazuje na tento štýl obliekania. Je to štýl, ktorý nikdy úplne nezmizol a napriek tomu, že ho nie je každý deň možné nájsť v súčasnom oblečení, existuje mnoho príležitostí, kde sa tento štýl stále perfektne hodí.

Moderné varianty

Ak sa vám páčia seriály alebo knihy z minulých období, iste vám zostane v pamäti aj oblečenie. Našťastie existuje mnoho moderných variantov, ktoré vám umožnia vlastniť takýto oblek alebo kostým, aký vidíte v filmoch alebo seriáloch. Pri sledovaní napríklad seriálu Peaky Blinders vás určite oslovil vzhľad a výber oblečenia postáv v seriáli. V The Garrison je možné získať vlastnú kópiu takýchto kostýmov. Sú k dispozícii rôzne varianty a môžete si vybrať ten, ktorý najlepšie zapadá do vášho súčasného štýlu obliekania. Aj vy tak môžete vystupovať s eleganciou a mocou. Veď ste vždy perfektne oblečený v oblečení, ktoré sa zhoduje so štýlom z Peaky Blinders. Kostýmy sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách, takže určite nájdete niečo, čo sa vám perfektne hodí.

Oživenie slávnych čias

V The Garrison nájdete širokú kolekciu kostýmov a oblekov, ktoré zodpovedajú obdobiu, v ktorom sa odohráva seriál Peaky Blinders. Tu si môžete nájsť inšpiráciu na outfit, aby ste sa celkom v duchu The Great Gatsby objavili na podujatiach, ktoré využívajú túto dobu na vytvorenie vzrušenia. Navštívte napríklad podujatia na Peakyhats.nl, kde sa môžete na chvíľu ponoriť do úplne iného života a zažiť, ako to bolo v dobe Speak Easy pri užívaní domnelej ilegálne získanej alkoholickej nápoje. Tu si môžete so známymi úplne ponožiť do životného štýlu minulých čias. Obdobie, keď boli kostýmy elegantné a vyžarovali sebavedomie.

3-dielny outfit Peaky Blinders

Objednajte si ešte dnes perfektný outfit, aby ste sa opäť začali vysávať ako kedysi. Vyberte si 3-dielny outfit Peaky Blinders, ktorý pozostáva zo 3 dielov. Nádherný klasický kostým s kockovaným vzorom pozostáva z saká, vesty a nohavíc, vyrobených z kvalitného tweedu so štruktúrovaným kockovaným vzorom. Kostýmy sú všetky na mieru vyrobené a dostupné v dizajnoch s kontrastným dokončením. Modely sa pohybujú medzi Slim a Regular Fit, takže určite nájdete niečo, čo dokonale zapadne do kontúr vášho tela. S týmto si perfektne dosiahnete vzhľad Peaky Blinders a určite budete prekvapení, keď sa takto objavíte na formálnych príležitostiach, ako sú svadby, plesy alebo oslavy.

Vydať sa ako Great Gatsby

3-dielny outfit Peaky Blinders je dokonalým vzhľadom na každú svadbu. Ak teda plánujete sa vydávať a vaša fascinácia spočíva úplne v tomto období, určite stojí za to uvažovať o tomto vzhľade. Určite tak urobíte ozajstný dojem a zapôsobíte na všetkých. A váš svadobný deň nie je lepším okamihom, ako ho spraviť možným. V The Garrison si môžete vybrať z rôznych nádherných modelov a určite sa tam niečo nájde, čo skvele zapadne k svadobnému šatu vašej nastávajúcej nevesty. Takto si môžete na chvíľu skutočne vkročiť do iného sveta, plného štýlu, elegance a obdivu. Každá svadba tak bude úspech a zážitok, ktorý nezabudnete. Pozrite si rôzne nádherné outfity a vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu jedinečnému štýlu.

Doplnky k oblekom

Či už pripravujete párty s témou z obdobia Peaky Blinders alebo chcete zářiť na svojej svadbe, vhodné doplnky dokonale dokončia celkový vzhľad. Okrem štýlového 3-dielneho outfitu, ktorý vám dá pocit Great Gatsby, by ste nemali zabudnúť na vreckové hodinky alebo klobúk Peaky Blinders, aby ste všetko dotiahli na dokonalosť. Užívajte si sklenku whisky so svojimi priateľmi a urobte to v štýle tým, že whisky podáte vo výbornej sklenici alebo karafe. Vyberte si štýlovú kapsárovú fľašu, aby ste ešte viac užívali svoj nápoj a ozdobte si košeľu manžetovými gombíkmi alebo motýlikom. Do vrecka svojej vesty môžete navyše ešte elegantne umiestniť vreckové hodinky. Ponorte sa do čias Speak Easy, keď bol alkohol ilegálny, a ešte viac si užívajte nápoje, ktoré pijete.

Kostuums passend bij The Great Gatsby

Košeľe pre elegantný vzhľad

Krásne košeľe by nemali chýbať, aby ste doplnili svoj outfit. Dobrá, presne padnúca košeľa v krásnej farbe zaistí, že váš vzhľad bude dokonalý. V The Garrison môžete vyberať z rôznych modelov a štýlov. Vyberte si košeľe v kockovanom, pásikovanom alebo jednofarebnom prevedení, aby ste svojím outfitom zanechali dojem. Sú tu košeľe s kruhovým golierom v anglickom štýle, ale aj štandardný golier, v rôznych farbách. Košeľe vyniknú úžasne pri 3-dielnych outfitoch Peaky Blinders a dokonale dotiahnu váš štýl. Navyše môžete rukávy ešte ozdobiť krásnymi manžetovými gombíkmi. Takto naozaj vyžarujete ten sebavedomý pocit, ktorý muži v tej dobe mali prirodzene, práve vďaka fantastickému oblečeniu, v ktorom sa cítili dobre.