The Garrison - Blogový príspevok Peaky Blinders - The Garrison - štýl Thomasa Shelbyho - Internetový obchod

Peaky Blinders - The Garrison - Štýl Thomasa Shelbyho - Internetový obchod

Peaky Blinders

Peaky Blinders je televízny seriál, ktorý sa väčšinou odohráva v Birminghame, Anglicko. Možno už poznáte sériu a to je dôvod, prečo ste sa ocitli na tejto internetovej stránke. Pretože áno! Život ako Peaky Blinder je naozaj najkrajší!

Život ako Peaky Blinder

Možno aj vy uprednostňujete život ako Peaky Blinder. Taký, ako ho žije Tommy Shelby. Jednoducho na všetkých vykašľaný. Elegantne oblečený s pohárom whisky v ruke.

Hoci to nie je priamo dobrý nápad prevziať si úplný život Peaky Blinder. Život v štýle Peaky Blinder je samozrejme dosiahnuteľný! Ale kde získate svoje veci?

The Garrison

Znáte Peaky Blinders? Potom samozrejme poznáte aj The Garrison Bar. Od dnes je to miesto, kam pôjdete, keď budete potrebovať svoje veci. The Garrison!

V The Garissonu nájdete všetko, čo potrebujete na život ako Peaky Blinder. Oblečenie, obleky, Dekanter a poháre a detaily, ktoré sú dôležité, nájdete v The Garrison.

Podľa príkazu Peaky Blinders!!

V skratke, navštívte obchod, aby ste zistili, či máme to, čo hľadáte.

Peaky Blinders darček

Hľadáte originálny dar a váš muž je tiež skutočný Shelby! Potom sa pozrite do našej ponuky, určite tam niečo nájdete!

Hľadáte niečo, čo nemáme?

Hľadáte niečo v štýle Peaky Blinders a nemáme to v našej ponuke. Nebojte sa nám poslať e-mail a dajte nám vedieť, čo hľadáte. Takto pre vás môžeme hľadať a možno to pridáme do našej ponuky. Navštívte aj The Garrison Bar a diskutujte o Peaky Blinders