The Garrison - Blogový príspevok Vziať si za manželku v štýle Peaky Blinders

Vziať si za manželku v štýle Peaky Blinders

Vzdať sa manželstva v štýle Peaky Blinders

V súčasnej dobe sa stále viac párov rozhoduje vzdať sa manželstva v štýle Peaky Blinders. Ľudia sú inšpirovaní nádherným štýlom 20. rokov.

Peaky Blinders boli známi tým, že vždy boli perfektne oblečení v trojdílnom obleku. Poctivo doplnené elegantným vreckovým hodinkám a klobúkom Peaky Blinders

V posledných rokoch už na ulici nevidíte toľko trojdílnych oblekov. Ale v súčasnosti sa tento trend stále viac vracia.

Ak normálne nemáte dobrý dôvod nosiť trojdílny oblek, je to výborná príležitosť pre vás prejsť svoj najšpeciálnejší deň v krásnom trojdílnom obleku. Úplne doplnené krásnym vreckovým hodinkám. Okrem toho môžete dať všetkým vašim hosťom šancu vyzerať tak počas celého dňa.

Peaky Blinders Tweed Suits

V TheGarrison ponúkame niekoľko nádherných kostýmov s károvaným vzorom. Tiež nazývané obleky z tweedu.

A ak sa vám zdá príliš extrémne dať vašej svadbe názov Peaky Blinders, tieto obleky môžete použiť aj bez všetkých prvkov Peaky Blinders.

Tieto nádherné obleky sa často používajú na svadby.

 

Trojdílny oblek Cavani

V TheGarrison máme niekoľko veľmi pekných trojdílnych oblekov značky Cavani. Všetky tieto obleky sú kompletne s nohavicami, vestou a sakom. Okrem toho Cavani dotiahne veci do dokonalosti a trojdílny oblek od Cavani je doplnený o klinček.

Cavani je nádherná značka, ktorá sa zaoberá detailmi. Okrem toho je trojdílny oblek od Cavani veľmi cenovo dostupný.

Cenovo dostupný trojdílny oblek

Mnohé trojdílny obleky sú veľmi drahé. Ak hľadáte trojdílny oblek. Potom sa rýchlo dostanete do drahého obchodu. Skôr, než vyjdete z domu, často strácate veľa peňazí.

Trojdílny oblek od značky Cavani je v TheGarrison.nl veľmi cenovo dostupný. To je hlavne preto, že značka Cavani má veľmi rozumné ceny. Okrem toho TheGarrison má iba internetový obchod a nie fyzický obchod. To veľmi šetrí náklady. Takže vám môžeme ponúknuť nádherný trojdílny oblek od Cavani za dobrú cenu.