The Garrison - Blogový príspevok Svadobný oblek pre nezabudnuteľný svadobný deň

Svadobný oblek pre nezabudnuteľný svadobný deň

Ako si z vášho svadobného dňa urobíte nezabudnuteľný deň

Krásny svadobný oblek je veľmi dôležitý, ale pretože vám v The Garrison radi poskytneme informácie o tom, čo všetko potrebujete pre nezabudnuteľný svadobný deň, zoradili sme niektoré veci.

Keď sa chystáte na svadbu, musíte veľa vecí zariadiť. Aspoň ak si chcete urobiť krásny a nezabudnuteľný deň s rodinou a priateľmi. Aj keď oslavujete svoj svadobný deň v relatívne malej skupine, je potrebná primeraná príprava. Niektoré páry s tým začínajú už rok vopred. To nie je vždy nevyhnutné, ale ak máte veľmi špeciálne želania, nie je to až také divné, aby ste si už tak dlho pred svadbou začali zariadovať prvotné veci. Najmä ak chcete vziať na vedomie dátum, v ktorý sa chcete zosobášiť. Aj sobotné svadby sú stále veľmi obľúbené, pretože veľa ľudí má v sobotu voľno a môže teda neobmedzene oslavovať vo piatok večer. Radi vám poskytneme niekoľko tipov, ako si svoj svadobný deň užiť v pokoji.


Najdôležitejšie: dátum svadby a miesto


Svadobný oblek a svadobné šaty sú veľmi dôležité, ale jedna vec je zásadná: Kedy sa bude svadba konať. Ten dátum musí byť najprv zvolený, a z neho sa môžete začať "počítať späť". Kedy musia byť veci zariadené, aby ste boli pripravení na svadobný dátum. Najdôležitejšie veci sú zvyčajne rezervácia miesta, kde sa svadba bude konať, a miesta na hostinu. Dnes už nemusíte ísť na radnicu, aby ste sa vzali, sú k dispozícii veľmi pekné miesta, kde môže byť svadba uskutočnená. Môžete však očakávať, že svadba na mieste bude drahšia ako svadba na radnici.


Ako sa oslavuje svadba?


Svadbu môžete oslavovať rôznymi spôsobmi. Môžete usporiadať krátku recepciu, alebo veľkú svadobnú hostinu. Ak pozvete svojich hostí na celý deň, musíte si uvedomiť, že bude treba jesť. Veľa miest, ktoré ponúkajú svadobné hostiny, má aj možnosť podávať večeru alebo bufet. Zvážte, koľko ľudí chcete pozvať na večeru, kuchár by to rád vedel vopred, aby vedel, koľko ľudí má na mysli. Na večernú hostinu, ktorá zvyčajne začína okolo 20.00 hodiny po večeri, môžete samozrejme pozvať viac hostí. Aj počet hostí na večernú hostinu by mal byť približne známy, priestor na hostinu, ktorý prenajímate, sa prispôsobuje počtu hostí. Vo všeobecnosti sa dá predpokladať, že približne 2/3 ľudí, ktorých pozvete, príde. Vždy sú totiž ľudia, ktorí nebudú môcť prísť alebo jednoducho nepôjdu, ale napríklad pošlú prianie poštou alebo iným spôsobom.


Svadobný oblek pre ženícha?

Ak sú dátum a miesto už zariadené, je tu ešte jedna veľmi dôležitá vec, ktorú treba zariadiť: Oblečenie nevesty a ženícha a prípadných družičiek a družbov. Ženích sa samozrejme oblieka do krásneho svadobného obleku, napríklad od The Garrison. Ponúkajú rozsiahlu kolekciu pánskych oblekov v štýle Peaky Blinders. Tento štýl pochádza z 20. rokov minulého storočia a je dnes opäť veľmi moderný. Je to hlavne vďaka rovnomennému televíznemu seriálu. Oblek v tomto štýle nemusí byť v