The Garrison - Blogový príspevok Tipy na to, ako nosiť oblek štýlovo na Vianoce

Tipy na to, ako nosiť oblek štýlovo na Vianoce

Sviatky sú tou pravou príležitosťou na to, aby ste sa úplne vydali a ukázali sa vo svojom najlepšom svetle. Ak ste zvyknutí nosiť oblek, už viete, ako sa v ňom dobre prezentovať. S Vianocami na dosah si určite chcete ešte viac potiahnuť a na každého prítomného hosta na vianočnej večeri urobiť ohromujúci dojem. S oblečením od The Garrison sa vám to určite podarí. Tu nájdete nádherné obleky, ktoré zobrazujú štýl a eleganciu raných dvadsiatych a tridsiatych rokov, kedy muži ešte nosili nádherné 3-diely obleky z úžasných tvidových látok. V dobe Veľkého Gatsbyho a Peaky Blinders vedeli, ako sa muži optimálne obliekať. Na Vianoce tu sú niektoré tipy na to, ako nosiť vhodný oblek so štýlom.


Tip 1. Vyberte si oblek na mieru

Nič vás nespraví krajším, ako oblek na mieru. Objednávanie oblečenia online niekedy robí ťažkosti, aby ste boli istí, že oblek naozaj dobre sedí. Je dôležité presne určiť, aké máte rozmery, aby ste mohli objednať ten správny oblek. Obleky od The Garrison sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, takže vždy nájdete veľkosť, ktorá dokonale zodpovedá vašej postave a výške. Môžete jednoducho uviesť váš hmotnosť a tak vám môžu pomocou chatu presne povedať, ktorá veľkosť bude najvhodnejšia. Oblek môžete vždy ešte nechať zošívať u šičky, aby všetko sedelo na mieru. Môžete sa spoľahnúť na oblek, ktorý perfektne sedí, a za to si nezaplatíte príliš veľa.

Tip 2. Navštívte šičku

Ak oblek stále nie je úplne podľa vášho gusta, návšteva šičky je určite vhodná. Žiadny oblek zvyčajne nesedí okamžite dobre, takže často potrebujete pomoc šičky. S oblekmi od The Garrison to rozhodne nie je výnimka, avšak máte výhodu oproti iným obchodom, že ceny za váš oblek alebo kostým sú výhodné. Preto nikdy nezaplatíte viac, ako je potrebné, a pravdepodobne budete musieť nechať vykonať len malé úpravy. Keďže takmer vždy musíte niečo na obleku upraviť, výber obleku od The Garrison je určite vynikajúcou voľbou. Na Vianoce tak máte vynikajúci oblek, ktorý bude štýlovo pôsobiť.

Tip 3. Pozornosť venovať dĺžke kabátov

Kabát trojdielneho obleku do značnej miery určuje celkový vzhľad vášho outfitu. Dôležité je, aby zadná časť kabáta úplne zakrývala miesto, kde sedíte. Určite nie je pekné, ak kabát visí niekoľko centimetrov nad sedadlom. Preto si vyberte pekne stvárnený kabát, ktorý dobre sedí k dĺžke vášho trupu. To vyzerá oveľa štýlovejšie a každý si uvedomí, že ste si na svoj outfit dali naozaj pozor. V The Garrison nájdete trojdielne obleky s krásnymi kabátmi, ktoré je možné objednať na mieru. S opatrným poradenstvom si tak vždy nájdete správnu veľkosť pre vaše kabáty a môžete si byť istí, že urobíte štýlový dojem.

Tips om in stijl een pak te dragen met kerst

Tip 4. Voľba dĺžky podľa zlatého pravidla

Ak chcete na Vianoce objednať nový pekný kabát, v štýle Great Gatsby alebo úplne v súlade s populárnym seriálom Peaky Blinders, ste na správnom mieste v The Garrison. Pri výbere správnej veľkosti pre kabát môžete dodržiavať zlaté pravidlo. Rukáv kabáta by nikdy nemal prekračovať základňu vašej dlane a určite by nemal byť vyšší než vaše zápästie. Aj vaše nohavice majú určitú správnu dĺžku, pri ktorej by spodná hrana mala dosahovať po vrchnú časť vášho topánky. Ak sa pri objednávaní vášho obleku budete riadiť týmito pravidlami, môžete si byť istí, že sa objavíte pri vianočnej večeri úplne v kopačkách.

Tip 5. Vyberte si správne materiály

Materiál, z ktorého je váš oblek vyrobený, do veľkej miery ovplyvňuje váš štýlový dojem. Obleky od The Garrison sú vyrobené z vintage materiálov pre pánske tweedy, s kombináciou polyesteru a mäkkej vlny. To dáva ten teplý, príjemný vzhľad, s ktorým dokázal urobiť štýlový dojem mnohý muž v dobe Speakeasy. Ďalšie obleky obsahujú navyše viskózu a spandex, vďaka čomu môžete dosiahnuť ideálnu pasformu. Takéto obleky sa výborne hodia na Vianoce, ale sú vynikajúce aj na iné príležitosti, ako sú svadby alebo párty. Ak máte v úmysle sa okolo Vianoc oženiť, voľba obleku od The Garrison je úplne samozrejmá.