The Garrison - Blogový príspevok Umenie nosenia obleku

Umenie nosenia obleku

Mnohí muži vyzerajú perfektne, keď si oblečú elegantný oblek. Napriek tomu existuje dosť pozorností, ktoré môžu zabezpečiť, že vzhľad nebude úplne taký, aký ste si predstavovali. Poznaním presne toho, na čo treba dbať pri kúpe nového obleku, môžete vyhnúť sa pastiam, ktoré vedú k tomu, že sa napriek všetkému neobjavíte úplne štýlovo. To chcete samozrejme za každú cenu vyhnúť. Predsa len nevynaložíte malú sumu na elegantný oblek len preto, aby ste sa pred svetom neobjavili s plnou dôverou. Nosil šaty je ešte stále celý umenie samo o sebe, ale iste jeden, ktorý sa dá naučiť. Kúpou obleku v štýle Veľký Gatsby alebo podľa obdobia Peaky Blinders máte istotu, že polovica práce je už zabezpečená. Teraz stačí nájsť správny spôsob, ako nosiť svoj najnovší prírastok s pompou a istotou. Tu je niekoľko tipov, ako úplne doplniť váš vzhľad.

Vhodný strih pre celkový obraz

Dokonalý oblek je absolútnou nutnosťou, ak chcete, aby oblek dobre sedel a ladia s kontúrami vášho tela. Čím lepší strih, tým pravdepodobnejšie bude oblek poskytovať ten správny vzhľad, ktorý hľadáte. Oblek by mal sedieť ako uliaty a pôsobiť tak, akoby bol šitý na vašu postavu. Samozrejme, toto určite dosiahnete tým, že si oblek odnesiete ku krajčírovi, ak toto nezodpovedá úplne týmto podmienkam. Žiaden oblek vždy nie je správny strih pre každého návštevníka online obchodu, ale obleky od The Garrison sú tak kvalitné, že nie je potrebné veľa, aby sa oblek úplne hodil. Správny strih je presne to, čo potrebujete, aby ste obleku dali správny tvar a doplnili celkový vzhľad.

Doplňujúce nohavice k obleku na mieru

Na úspešný vzhľad Veľkého Gatsbyho počas Speakeasy obdobia si zakúpite trojdielny oblek od The Garrison. Tu nájdete nádherné kostýmy, ktoré špecificky odrážajú atmosféru obdobia Peaky Blinders a s ktorými určite zanecháte neodolateľný dojem. To sa samozrejme podarí len v prípade, že si vyberiete aj dobre sediace nohavice, ktoré úplne ladia s modelom saka. Dôležité je, aby nohavice zodpovedali štýlu kostýmu, aby ste nenosili dva rôzne štýly. Slim-fit oblek si vyžaduje slim-fit nohavice. Aby ste sa do súpravy dobre hodili, je potrebné, aby nohavice dobre sedeli a mohli sa nosiť bez opasku alebo výšiviek. Rozdiel to urobí pre celkový vzhľad, či sú alebo nie sú potrebné výšivky alebo opasok, pretože to saka dáva prispôsobený vzhľad. Krásne nohavice, ktoré úzko sedí, ponúkajú veľa možností, ako ich kombinovať s mnohými nádhernými sákami.

Manžety alebo ohrnutie nohavíc

Aby ste vzhľad dokonale doriešili, je výborným výberom vybrať nohavice s ohrnutím na spodnej strane. To sa nazýva aj manžeta a mala by byť približne päť centimetrov široká. Samozrejme, nechcete, aby nohavice vášho obleku boli príliš dlhé, pretože to pôsobí veľmi neupravene. Aj nohavice treba upraviť na mieru, aby ste mohli dosiahnuť úplne hladký vzhľad. Tu vám krajčír veľmi dobre pomôže. V The Garrison si môžete veľmi ľahko vybrať nohavice na mieru, použitím jasnej veľkostnej tabuľky. Takto si môžete byť istí, že váš outfit vo Veľkom Gatsbyho štýle je úplne v súlade so správnym štýlom a že sa v ňom nebudete prechádzať ako divný vták. Ak by veľkosť aj tak nezodpovedala správnej dĺžke, vždy si to môžete nechať upraviť u krajčíra. Nikdy neplatíte príliš veľa za krásny trojdielny oblek v The Garrison, takže aj prípadné úpravy nikdy nebudú drahé.

Košeľe na mieru

V The Garrison nájdete rôzne modely košieľ, ktoré sa skvele hodí k nádherným a elegantným sakám. Aj tu je dôležité, aby ste presne vedeli, ako košeľa musí ladiť s sakom. Rukávy saka by totiž mali byť kratšie ako rukávy košele. Takto by košeľa mala vyčnievať spod saka o približne jeden centimeter a váš outfit získa klasický vzhľad. S nádhernými sakami a košieľami v štýle Veľký Gatsby od The Garrison si môžete naozaj zanechať dojem. Určite ak dodržíte etiketu týkajúcu sa gombíkov. Dolné gombíky na košeli aj saku musia byť otvorené. Pokiaľ však sedíte, môže byť prvý gombík na košeli uvoľnený pre pohodlie. Horný gombík na košeli musí byť zavretý, takže si oblečiete kravatu. Gombíky na golieri môžu byť zase voľné. Kravatu musíte pevne priviazať, s hrubým uzlom. Koniec kravaty by mal spadnúť tesne pod lem nohavíc, potom je to správne. Takto zanecháte na každého štýlový dojem a pôsobíte sebavedomo. Tieto drobnosti naozaj robia veľký rozdiel.

Topánky dokončujú vzhľad

Okrem obleku je výber krásnych čiernych topánok rovnako dôležitý. Topánky dokončujú celkový vzhľad a dávajú vašej outfit ešte ten dodatočný šmrnc, aby bol váš outfit dokonalý. Vyberte si brogues alebo derby topánky v čiernej alebo hnedej farbe, v závislosti od toho, aký typ obleku ste si vybrali. V The Garrison nájdete mnoho elegantných doplnkov, ktoré dokážu váš outfit úplne doplniť. Môžete tak presvedčiť každého o svojom cítení pre módu a nikto už nepríde na myšlienku, že by vás nemal brať vážne. Kombinovaním rôznych častí elegantného vzhľadu si môžete byť istí, že všetko je úplne na seba naladené. Nosenie obleku sa tak stane prirodzenou samozrejmosťou, o ktorej sa nemusíte už nikdy viac trápiť.