The Garrison - Blogový príspevok: 5 najlepších tipov na oblečenie pre hostí na svadbu pre mužov

5 najlepších tipov na oblečenie pre hostí na svadbu pre mužov

Chcete mať dokonalý svadobný outfit ako hosť? Nemusíte sa obávať. Nemusíte minúť majetok na drahý oblek alebo drahý smoking. Existujú aj cenovo dostupné pánske obleky veľmi dobrej kvality. Ale aj bez obleku sa vám to podarí. S jednoduchým outfitom a starostlivým plánovaním sa dostanete veľmi ďaleko. Tu sú 5 spôsobov, ako vybrať najlepší svadobný outfit pre mužov ako hostí. Jedným z najdôležitejších prvkov svadby je nepochybne to, čo budú ženích, ženíchove a všetci ostatní mužskí hostia nosiť na veľký deň. Tento odev bude totiž roky zachovaný ako pamiatka. Či už máte priateľov, ktorí sa v rovnakom čase ženia, alebo sa jednoducho chcete odlišovať od ostatných hostí, môže byť výzvou vybrať si outfit, ktorý zodpovedá vašej osobnosti - a zároveň aj ich dresscode. S touto myšlienkou sme zostavili naše najlepšie tipy na výber perfektného outfitu pre vás a vaše svadobné hostiny.

Majte jasnú predstavu o tematike svadby.

Zdá sa, že je to samozrejmé, ale je dôležité vedieť, čo si novomanželia naplánovali na svoj veľký deň. To vám dá dobrú predstavu o tom, aké farby máte nosiť, ako formálne to bude a či sú plánované špeciálne témy. Ak chcete vyzerať, že ste sa o to pokúsili, ale nechcete to s témou prehnať, môžete pridať k svojmu pánskemu obleku niektoré jemné príslušenstvo. Nemusí to byť drahé. Brož, vreckové hodinky, spinka na kravatu alebo spinka na saká môžu pomôcť prezentovať vašu osobnosť bez toho, aby ste to prehnali.

Urobte si o vašom obleku dokonalú predstavu.

Keď príde na kúpu obleku, je ľahké premárniť váš rozpočet tým, že si vyberiete drahšie oblečenie od návrhárov. Skúste namiesto toho nájsť oblek strednej triedy, ktorý je stále dobrej kvality, ale vo vašom rozpočte. Pokiaľ vám dobre padne, nikto nezbadá rozdiel. Ak si nie ste istí, či vám oblek sadne, môžete ísť do obchodu si ho vyskúšať. Ale môžete sa tiež rozhodnúť objednať si niekoľko oblekov a vyskúšať ich doma. V The Garrison môžete objednať viacero oblekov a tie, ktoré nechcete, môžete vrátiť zadarmo. Tak si môžete pozrieť, ako bude oblek vyzerať osobne, a budete si istí, že bude pasovať k vašej postave. Dobrý oblek by mal byť pohodlný, mať správnu dĺžku rukávov a nohavíc by nemal byť okolo členkov prebytok látky. Pozrite si v tomto blogu, čo môžete urobiť, aby váš oblek perfektne sadol.

Kontrast medzi tmavým a svetlým

Skvelý spôsob, ako pridať trochu osobnosti do vášho outfitu, je prostredníctvom kontrastu. To môže byť vo forme nádhernej kravaty k hladkému košeli, farebného vreckového vrecka alebo farebných bretiel. Kontrast je jednoduchý spôsob, ako vyjadriť svoj štýl bez veľkého úsilia. Ak si nie ste istí, čo si máte obliecť, môžete vždy zladenúť svoj outfit s outfitom ženícha alebo družičiek. Nechcete príliš vynikať, ale s malým kontrastom budete vyzerať na svojom najlepšom.

Choďte pre klasický vzhľad s týmito pánskymi oblekmi…

Pre elegantný, ale jednoduchý vzhľad nemôžete urobiť chybu s tmavým oblekom. Pri výbere čierneho obleku sa uistite, že je dostatočne tmavý - takmer ako uhlíková farba. Ak vám oblek dobre padne, môžete s ním ísť niekoľko rokov vpred a na fotografiách bude vyzerať skvele. Ak preferujete viac neformálny vzhľad, skúste modrý oblek. Modré obleky sú skvelým každodenným outfitom, či už idete na svadbu alebo do práce. Modré obleky sú tiež dobrá voľba, ak máte obmedzený rozpočet. To sú len niektoré z klasických pánskych oblekov, ktoré sa hodia pre väčšinu svadobných hostí.

Zistite, ktoré farby sa hodia k svadbe.

Témy svadieb sú často inšpirované rôznymi aspektmi vzťahu páru - a ich osobnosťami. Môžete ľahko zladiť svoj svadobný outfit s párom na základe nasledujúceho: Ak je svadba v zime, zvoľte tmavé farby ako čierna, tmavomodrá a šedé odtiene. Ak je svadba na jar alebo v lete, môžete nosiť jasnejšie farby ako svetlomodrá, biela a pastelové farby. Ak je svadba na jeseň, vyberte si bohaté jesenné farby ako zlato, červená a bordová. Ak je svadba trendy čiernobiela udalosť, môžete si vybrať z jednej z týchto dvoch farebných paletiek.

Svadobný outfit pre hostí alebo ženícha

Teraz, keď viete, ako si vybrať najlepší svadobný outfit pre mužov ako hostí, môžete si byť istí, že na svadobný deň budete vyzerať najlepšie. Či už ste ženích alebo svadobný hosť, tieto tipy vám pomôžu nájsť perfektný outfit pre svadbu. S trochou plánovania a niekoľkými tipmi a trikmi môžete nájsť svadobný outfit, ktorý sa hodí ku každej sezóne, téme a rozpočtu.