The Garrison - Blogový príspevok 5 tipov ako vybrať najlepší pánsky oblek

5 tipov ako vybrať najlepší pánsky oblek

5 tipov ako vybrať najlepší pánsky oblek

Pánsky oblek je pravdepodobne najdôležitejším odevom vo vašej skrini, pokiaľ ide o pracovný odev. Bez ohľadu na to, či ide o pracovné pohovory alebo iný deň v kancelárii, váš oblek vám pomáha vyniknúť z dôvodov, ktoré stoja za to. Avšak pri toľkých rôznych možnostiach na trhu môže byť ťažké vybrať ten najvhodnejší oblek pre vás. Tento článok obsahuje päť vecí, na ktoré by ste mali myslieť pri kúpe nového obleku na stránke TheGarrison.nl . Pozrime sa na tieto tipy a zistite, či sa na vás vzťahujú...

Ako zistím, akú veľkosť pánskeho obleku potrebujem?

Veľkosť obleku, ktorý si kúpite, je mimoriadne dôležitá. Príliš veľký oblek vyzerá neporiadne a nevhodne. Ak je príliš malý, vyzerá extrémne nepríjemne a pohyb je obmedzený. Dobrým pravidlom je vyskúšať si oblek s rovnakou veľkosťou nohavíc, s akou plánujete oblek nosiť. Veľkosť obleku vždy zahŕňa odlišnú veľkosť nohavíc. Napríklad veľkosť 50 EU obleku má nohavice veľkosti 34. Ak máte džínsy veľkosti 34, pravdepodobne budete potrebovať oblek veľkosti 50 EU. Ak máte nohavice alebo kalhoty vo vašej veľkosti, môžu byť užitočné pri skúšaní oblekov. Môžete potom zistiť, akú veľkosť majú a zvážiť to pri objednávaní vášho obleku. Na stránke TheGarrison.nl máme aj veľké veľkosti oblekov. Veľkosti našich oblekov siahajú až do veľkosti 62. Chcete vedieť, k akému obleku patrí ktorá veľkosť nohavíc? Pripravili sme pre vás zoznam nižšie.

Veľkosť 44 má nohavice veľkosti 28

Veľkosť 46 má nohavice veľkosti 30

Veľkosť 48 má nohavice veľkosti 32

Veľkosť 50 má nohavice veľkosti 34

Veľkosť 52 má nohavice veľkosti 36

Veľkosť 54 má nohavice veľkosti 38

Veľkosť 56 má nohavice veľkosti 40

Veľkosť 58 má nohavice veľkosti 42

Veľkosť 60 má nohavice veľkosti 44

Veľkosť 62 má nohavice veľkosti 46


Ak vám oblek nesedí dobre, pozrite si toto video, aby ste zistili, čo všetko môžete upraviť na svojom obleku.

Ako viem, že môj pánsky oblek je kvalitný?

Dobrý spôsob, ako zistiť, či je pánsky oblek kvalitný, je dotknúť sa látky. Malé detaily na obleku veľa prezradia o jeho kvalite. Skontrolujte švy, knoflíky a vrecká, či sú dobre ušité a dobre sedí. Veľa môžete povedať o značke obleku len na základe týchto malých detailov. Látku obleku by vám tiež mala dať dobrú predstavu o kvalite. Látky vyššej kvality sú odolnejšie, mäkšie na dotyk a vyzerajú elegantnejšie. Látky nižšej kvality sú obvykle tuhšie a nemajú taký krásny tok. Obleky vyššej kvality zvyčajne vydržia dlhšie ako lacnejšie možnosti. Je to zložitá investícia do drahšej látky, ktorá vydrží dlhšie a je vhodnejšia na každodenné nosenie. Na stránke The Garrison máme obleky veľmi dobrej kvality a jemné látky. Chcete si to overiť? Pokojne si objednajte s bezplatným doručením a vrátením tovaru a doma si pozrite kvalitu.

Aký stih by mal mať môj pánsky oblek?

Môžete si vybrať medzi rôznymi strihmi. Napríklad môžete mať úzky oblek. Ktorý sa tesne prilepí na vaše telo. Úzky oblek vyzerá veľmi športovo a elegantne. Avšak váš typ postavy by mal s tým súhlasiť. Ak ste veľmi štíhly, úzky oblek je dobrá voľba. Ak máte typ postavy, kde objem vašej brušnej časti je širší ako vaše hrudník, môžete zvoliť stredný strih. Ten je trochu voľnejší a bude vám s vašim typom postavy lepšie sedieť.

Akú farbu by mal mať môj pánsky oblek?

To záleží od príležitosti a štýlu obleku. Ak ho nosíte v kancelárii, možno by ste chceli viac formálnu farbu ako sivú alebo tmavú modrú farbu obleku. Na pracovné pohovory zvyčajne nosíte tmavomodrý oblek. Na príležitostiach mimo kancelárie môžete nosiť uhlíkovú sivú alebo čiernu farbu obleku.

Aké detaily by som mal pridať ku svojmu pánskemu obleku?

Krásna kravata môže veľa pridať k vášmu obleku. Kvalitná kravata, ktorá sa ladi s farbou pánskeho obleku, dokáže váš oblek naozaj zdvihnúť. Klasické detské hodinky prichytené k vášmu vestičke môžu tiež vyzerať fantasticky. Ďalším dôležitým detailom pánskeho obleku je krásna kravata. Uistite sa, že farba je správna a košela pod oblekom sa hodí k farbe pánskeho obleku a kravate. Ak má váš oblek vzor alebo kocku. Uistite sa, že vaša košela má jednofarebnú farbu. Aby to nebolo príliš rušivé. Ak sa chcete pozerať na klasický vzhľad. Je múdre pridať pletenú kravatu. Ak hľadáte oblek, ktorý už vyzerá klasicky. Choďte do krásneho tweedového obleku.

3-dielny alebo 2-dielny oblek?

Väčšina pánskych oblekov je 2-dielnych, ale 3-dielne obleky sa stávajú čoraz populárnejšími. Ak si nie ste istí, je najlepšie ísť pre trojdílny pánsky oblek. Takže si môžete vždy vybrať, či ho budete nosiť úplne alebo či budete nosiť len časť obleku. Trojdílny oblek má sako, vestu a nohavice. Zatiaľ čo 2-dielny oblek má len nohavice a sako. To môže skutočne ovplyvniť váš vzhľad. Materiály, ktoré si vyberiete pre svoj oblek, sa tiež budú líšiť podľa typu. Ako vidíte, je veľa vecí, o ktorých treba premýšľať pri kúpe pánskeho obleku. Bez ohľadu na to, či si kupujete svoj prvý pánsky oblek, alebo si len nahradzujete starý oblek, ak budete nasledovať vyššie uvedené tipy, malo by to byť v poriadku.