The Garrison - Blogový príspevok Ako rozpoznať dobrý pánsky oblek?

Ako rozpoznať dobrý pánsky oblek?

Pánsky oblek je viac než len dôležitý odev; je to predĺženie tvojej osobnosti a výzoru. Ale ako zistiť, či je oblek kvalitný? Tento článok ti ukáže, ako rozpoznať dobrý pánsky oblek a ako si vybrať ten správny. Tiež ti povieme viac o našej vlastnej kolekcii pánskych oblekov

Poznanie látky

Je omylom domnievať sa, že tenšia látka je nižšej kvality. V skutočnosti ľahká, dýchatelná látka často naznačuje vysokokvalitný oblek. Látka by mala byť jemná na dotyk a dôležitá je aj farebná konzistencia. Prirodzený materiál ako je vlna alebo zmes vlny je odporúčaný pred syntetickými materiálmi.

herenpak van the garrison

Remeslo a ručná práca

Vysokokvalitný oblek často obsahuje veľa ručnej práce, ako napríklad ručne šité podšívky. Môžeš to skontrolovať na rukávoch a podpazuší. Súčasne si všímaj malé detaily, ako sú stehy; či sú vyrobené ručne alebo strojovo?

Pásový rez a strih

Oblek by mal sedieť ako druhá koža, dokonale sa prispôsobujúci tvojmu telu. Lacné obleky často majú univerzálny rez a sú určené na následné upravenie krajčírom. Naopak, drahšie obleky sú navrhnuté s maximálnou presnosťou a prispôsobené nositeľovi.

Čo robí strih obleku dobrým?

Dobrý oblek má sakó, ktoré dobre sedí v oblasti hrudníka a ramien bez napätia. Nohavice sú plynulé a tvoria jemný záhyb na topánkach.

Kvalita v detailoch

Gombíky na obleku veľa hovoria o kvalite. Lacné plastové gombíky a voľné gombíkové korene sú znakom nižšej kvality. Hľadaj prírodné materiály, ako je roh alebo perlovina. Aj podšívka by mala byť vysokej kvality a nesmie pripomínať papier.

Ako rozpoznať oblek vysokej kvality?

Oblek vysokej kvality spoznáš podľa malých, rovnomerných stehov, žiadnych zmačkanín alebo hrčiek v látke, lepších gombíkov a strihu prispôsobenému konkrétnemu telu.

Cena a výber štýlu

Základný oblek môže stáť medzi 300 a 600 eurami, čo je slušná cena za prvý oblek. Štandardná cena obleku sa často pohybuje medzi 500 a 1000 eurami, čo je cena, pri ktorej väčšina mužov nájde dobrú rovnováhu medzi cenou a kvalitou. Pri prvom obleku je dobré zvoliť tmavú, jednofarebnú farbu ako je antracitová, čierna alebo tmavomodrá. Tieto farby sú univerzálne a vhodné na rôzne príležitosti. Ak hľadáš pánsky oblek s dobrým pomerom ceny a kvality, klikni na odkaz a objav našu ponuku. 

Dôležitosť kvalitnej podšívky obleku 

Detail, ktorý často prehliadame, je kvalita podšívky. Vynikajúca podšívka je znakom kvalitného obleku. Mala by byť mäkká na dotyk a pohodlná na pokožke. Okrem toho prispieva k celkovému tvaru a trvanlivosti obleku. Podšívky vyrobené z hodvábu alebo bembergu (z prírodných surovín vyrobený 'plast) sú indikátory vyššej úrovne kvality a zlepšujú pocit z nosenia tým, že lepšie dýcha.

Ako je to so vycpávkou ramien obleku?

Ramenné časti obleku sú komplexnou súčasťou výrobného procesu. Musia sa bezproblémovo prispôsobiť tvojim ramenám a nesmú ukazovať nadbytočnú látku alebo škvrny. Ručne vyrobené ramená sú často mäkšie a lepšie sa prispôsobujú telu než tie vyrobené strojovo, čo vedie k osobitejšiemu a prepracovanejšiemu vzhľadu. Samozrejme, to ovplyvňuje aj cenu.

Aké obleky by mal mať každý muž?

Každý muž by mal mať vo svojom šatníku čierny, tmavomodrý, sivý, hnedý a svetlý oblek, ktoré môže kombinovať s bielymi, svetlomodrými alebo krémovými košelami. Niektoré značky ako Armani, Boss a Brioni (a samozrejme The Garrison) sú známe svojimi prvotriednymi oblekmi. Rufz čo značka môže byť indikáciou kvality, ale nevnímaj len samotnú značku. V The Garrison ponúkame kvalitatívnu alternatívu k drahším značkám. 

Získaj svoj elegantný pánsky oblek v The Garrison

Si pripravený na vylepšenie svojho štýlu bez toho, aby si zaplatil veľa peňazí? The Garrison je tu pre teba. Naša online kolekcia ponúka obleky najvyššej kvality, ktoré zdokonalia tvoj vzhľad. Inteligentne navrhnuté, vyrobené z najlepších látok a s strihom, ktorý ti dáva pocit, že bol špeciálne pre teba vytvorený. A najlepšie na tom? To všetko dostaneš za cenu, ktorá je rovnako atraktívna ako samotný oblek. Na čo ešte čakáš? Nájdi si teraz pánsky oblek, ktorý si zaslúžiš.