The Garrison - Blogový príspevok Peaky Blinders The Parlour

Peaky Blinders The Parlour

Peaky Blinders The Parlour

The Parlour je hlavnou centrálnou stanovišťom rodiny Shelby a členov Peaky Blinders. Nachádza sa na Watery Lane a je tiež používaná ako herná sála.

V Parlour sa nachádza uhlievý krb, malá kuchyňa a časť, ktorá je určená pre hernú sálu. Sú tam tiež samostatné priestory, kde Thomas, John, Arthur a Polly majú svoje kancelárie.

Herná sála je plná aktivity a je tu obrovská tabuľa. Na tejto tabuli sú zaznamenané stávky a šance.

Kúpa štátnych lístkov

Chcete si kúpiť štátny lístok? Teraz to môžete urobiť v štýle Peaky Blinders. Podobne ako v seriáli, aj TheGarrison.nl má Parlour. Kde môžete kúpiť lístky. Krásne na herná sála The Parlour je, že nemáte iba jeden, ale všetky lotérie vedľa seba. Na prvý pohľad vidíte, aké akcie sú k dispozícii, či je to jednotlivý lístok alebo predplatné, či ide o príspevok na charitu a koľko percent ide na charitu, či je to oslobodené od dane a tiež veľmi dôležité: Aká je vaša šanca na výhru!

Podpora dobročinných účelov

V seriáli Peaky Blinders je herná sála The Parlour samozrejme nelegálna. Herná sála TheGarrison však nie je. Môžete tu dokonca podporiť dobročinný účel kúpou lístkov. Môžete si vybrať, koľko chcete prispieť a koľko percent ide na charitu. Môžete si vybrať 0%, viac ako 15% a viac ako 50%. Takže aj ako Peaky Blinder môžete urobiť niečo dobré pre svet.

Jednotlivé Lístky alebo Predplatné

Dávame vám možnosť samostatne rozhodnúť, ako chcete kupovať svoje lístky. Môžete si vybrať predplatné. Ale dokážeme si predstaviť, že radšej kupujete samostatne svoje lístky. Tak si udržiavate kontrolu a môžete si sami rozhodnúť, či sa stanete členom, alebo si jednoducho zahrajete!