The Garrison - Blogový príspevok Takto môžete nosiť svoje nohavice, vestu alebo sako každý deň

Takto môžete nosiť svoje nohavice, vestu alebo sako každý deň

Jednodielny oblek je niekedy trochu príliš. Chcete vyzerať elegantne na oslave vášho bratranca, ale nakoniec ide o neho. A keď musíte prednášať, iste nie je zámer, aby sa atmosféra stala príliš formálnou. Našťastie môžete nohavice, vestu a sako svojho obleku kombinovať aj s inými odevnými kúskami. Takto sa predstavíte v dobrom svetle, aniž by ste pôsobili príliš elegantne.

Skladaný oblek. Tak sa nazýva, keď nosíte svoje sako, nohavice alebo vestu v kombinácii s iným odevným kúskom. Ako to urobíte, závisí od vášho štýlu. Samozrejme, existuje niekoľko vecí, na ktoré by ste mali dbať. My sme ich pre vás zoradili.

1. Z kompozitného na jednotné celok

Pri skládanom obleku by samozrejme nemalo vyzerať, akoby ste si niečo len tak vybrali z skrine. Ak chcete svoj outfit urobiť celkovým, vyberte si košeľu, kravatu a vreckovku z rovnakej farebnej rodiny. Napríklad kombinujte bordovú s hnedou tweedom, aby všetko pekne prechádzalo do seba. Ste typ človeka, ktorému to nikdy nestačí? Potom máme inú radu: s fialovou a žltou sa dostanete ďaleko 😉

2. Tkaniny na zamyslenie

Dôkladne sa pozrite na tkaniny. K sakám s ľahkou štruktúrou sa hodí nohavica z hladšieho materiálu. Hľadáte niečo pohodlné? Kasmírový sveter sa vždy ľahko kombinuje. V lete si dávajte pozor na ľanové saky. Nepozerá sa pod nimi ľanová nohavica, ale vezmite si z ktoránu chino. Vyzerá to oveľa lepšie.

3. Držte to jednoducho

Čierna nohavica s šedým sákom a bielou košeľou nudná? Vôbec nie. Váš skládaný oblek je už iný ako inokedy, takže nemusíte urobiť veľa, aby ste vyzerali dobre. Umeleckosťou je práve udržať to jednoduché. Takže "nudné" čierno-šedo-biele je v poriadku!

4. Vždy je dobrý vzor

Sako s vzorom je vždy dobré. Ale musíte byť skutočným kráľom módy, aby ste vedeli jedno vzorované sako skombinovať s druhým. Ak spálite palicu, spálite ju rovno dobre. Naše odporúčanie? Hrajte na istotu: keď pod svoje vzorované sako nosíte jednofarebné nohavice, určite budete vyzerať ako šéf 🙂

5. Trendy, ale nie hippie

Výrazné farby sú trendy, ale nie vždy elegantné. Chcete si napriek tomu obliecť tú výrazne červenú roláku, urobte tak v kombinácii s sakom z rovnakej farebnej rodiny a sivými nohavicami. Tak budete trendy, ale nie hippie 😉

6. Doplnky: menej je viac

Od vintage hodiniek po špeciálny rodinný prsteň, nosíte ich so hrdosťou. Chcete im dať ten vzhľad, ktorý si zaslúžia, platí pravidlo "menej je viac". Ak sa obmedzíte na jedno alebo dve doplnky, môžete si byť istí, že vyčnú. Vyžarujte s nimi!