The Garrison - Blogový príspevok Tweedový oblek ako vánočný outfit a 4 spôsoby, ako s ním vyzeráš ako šéf!

Tweedový oblek ako vánočný outfit a 4 spôsoby, ako s ním vyzeráš ako šéf!

Na Vianoce je čas obliecť sa do svojho najkrajšieho oblečenia a žiariť počas slávnostných príležitostí. Ak hľadáte štýlový a profesionálny odev, tweedový oblek je skvelou voľbou. Tweedové obleky nie sú len klasické a nadčasové, ale udržia vás aj teplé počas chladnejších zimných mesiacov. V tomto blogu vám dávame 4 spôsoby, ako sa obliecť ako šéf s tweedovým oblekom ako oblečením na Vianoce. Bez ohľadu na to, či idete na formálne večeru alebo na príjemné popíjanie s priateľmi, s týmito tipmi určite zanecháte dojem so svojim tweedovým oblekom.

Prečo tweedový oblek ako oblečenie na Vianoce?

Tweedové obleky sú klasickým a štýlovým oblečením, ktoré je ideálne na zimu. Sú vyrobené z hrubých, teplých látok, ktoré vás udržia teplých počas chladnejších mesiacov. Okrem toho sú tweedové obleky vhodné aj na formálne príležitosti, čo ich robí skvelou voľbou ako oblečenie na Vianoce a Silvestra. Ak nie ste fanúšikom plného 3-dielneho obleku, ale páči sa vám štýl na kombináciu vo vašom oblečení na Vianoce. Tweedové obleky sú všestranným oblečením, ktoré môžete kombinovať rôznymi spôsobmi s ďalšími odevmi. Môžete napríklad nosiť košeľu a kravatu pod sako, alebo naopak, môžete kombinovať neformálny sveter a tenisky s nohavicami. Či už sa rozhodnete pre formálny alebo neformálny štýl, tweedové obleky ponúkajú dosť možností na vytvorenie vlastného štýlu.

4 tipy, ako dokončiť svoje oblečenie na Vianoce!

Vianoce sú časom, kedy vyberiete zo svojej najlepšej šatnej skrine a doplníte sa zábavnými doplnkami. Bez ohľadu na to, či idete na formálnu večeru alebo na príjemné popíjanie s priateľmi, s vhodnými doplnkami môžete svoje oblečenie úplne dokončiť. Tu sú 4 spôsoby, ako ozvláštniť svoje oblečenie na Vianoce pomocou doplnkov:

  1. Použite štýlovú kravatu. Kravata je klasický doplnok, ktorý nikdy nevyjde z módy. Ak idete na formálnu večeru na Vianoce, nosenie kravaty je skvelý spôsob, ako dokončiť svoje oblečenie. Vyberte si farbu, ktorá sa hodí k vašej košeli alebo obleku, alebo si vyberte výrazný vzor, aby ste svojmu oblečeniu pridali charakter.
  2. Pridajte do svojho oblečenia džentlmenské hodinky. Džentlmenské hodinky sú štýlovým doplnkom, ktorý vášmu oblečeniu môže dodávať dotyk vintage elegance. Je to malý, ale výrazný detail, ktorý úplne dokončí váš vzhľad. Hodinky môžete umiestniť do vrecka svojej košele alebo obleku alebo ich pripnúť na šikovné trebúňky.
  3. Nosite trebúňky. Trebúňky sú ďalším doplnkom, ktorý môžete použiť na ozvláštnenie svojho oblečenia na Vianoce. Dodávajú vám formálny, ale aj hravý vzhľad a sú skvelým spôsobom, ako do vášho oblečenia pridať farbu alebo vzor. Môžete nosiť trebúňky s oblekom alebo s voľnými nohavicami, podľa príležitosti.
  4. Investujte do krásnej obuvi. Vaše topánky sú dôležitou súčasťou vašej výbavy a môžu robiť rozdiel medzi nudným a štýlovým vzhľadom. Ak idete na formálnu večeru na Vianoce, je dobré investovať do krásnej, lesklej obuvi. Vyberte si čiernu alebo hnedú, podľa farby vášho obleku, a uistite sa, že sú dobre vyleštené. Ak idete na neformálnu popíjačku, môžete si vybrať aj o niečo výraznejšie topánky, ako tie s zaujímavými vzormi alebo farbami.

Týmito doplnkami môžete ozvláštniť svoje oblečenie na Vianoce a zabezpečiť, aby ste počas sviatkov vyzerali štýlovo a dokonale.